Grid TAB (Apple iOS)

Cena vč. DPH:24900,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
 

Univerzální komunikační tabulka Grid TAB je postavena na tabletu iPad a placené aplikaci Grid for iPad. V ceně je zahrnut i ochranný rám se stojanem BigGrips Lift a také instalace iOS včetně více než padesáti aplikací, které jsou zaměřené na alternativní komunikaci, nácvik prvních dotyků, rozvoj smyslové a rozumové výchovy, malování a ovládání tabletu zjednodušeným způsobem.
Doporučujeme tablet doplnit mřížkou, která váš tablet zcela promění v univerzální komunikační tabulku (UKT).

Grid for iPad je aplikace pro AAK, která je kompletně v češtině. Zahrnuje v sobě základní funkce programu Grid3. Aplikace také umožňuje upravovat tabulky přímo v iPadu, vkládat fotografie atd. Nepotřebujete tedy již Grid3 (pro Windows) pro úpravu tabulek. Obsahuje Super-Core, což je jádro, kde najdete základní slovní zásobu určenou pro děti začínající s AAK. Dále Text Talker, který umožní okamžitou komunikaci pro pokročilé uživatele.

Jako doplňky k UKT Grid TAB (nejsou zahrnuty v základní ceně) si můžete zvolit další ochranné rámy, držáky a stojany pro iPad a příslušenství pro alternativní ovládání iPadu.

BigGrips Lift
GoNow Case
Úchyt pro iPad + Magic Arm
Úchyt pro iPad + Latitude Arm
AMAneo BTI
jPad
iSwitch

UPOZORNĚNÍ: Pro nainstalování potřebných aplikací budeme potřebovat vaše přístupové údaje k vašemu účtu na App Store  (AppleID) a heslo (které si pro tento účel jednorázově změníte). Pokud účet ještě nemáte, požádáme vás o souhlas s jeho bezplatným založením - účet pak budete mít samozřejmě k dispozici (potřebné údaje vám poskytneme).