GoTalk TAB (Apple iOS)

Cena vč. DPH:19900,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
 

Univerzální komunikační tabulka GoTalk TAB je postavena na tabletu iPad a placené aplikaci GoTalk NOW. V ceně je zahrnut i ochranný rám se stojanem BigGrips a také instalace iOS včetně více než padesáti aplikací, které jsou zaměřené na alternativní komunikaci, nácvik prvních dotyků, rozvoj smyslové a rozumové výchovy, malování a ovládání tabletu zjednodušeným způsobem.

Aplikace GoTalk NOW je určena pro alternativní komunikaci prostřednictvím iPadu. Obsahuje nastavitelné rozvržení stránek, možnost pohybu ze stránky na stránku, možnost nahrání hlasu nebo užití syntetického TTS hlasu do jednotlivých buněk a soubor obrázků, které lze využít pro tvorbu komunikačních stránek. Aplikace nabízí tři styly komunikačních stránek: Standard, Expres s větným řádkem a Scény. Go Talk Now je poměrně jednoduchá aplikace, vhodná pro začínající uživatele AAK na iPadu. Lze v ní vytvářet i rozsáhlejší komunikační tabulky. Komunikační stránky můžete upravovat přímo v iPadu (tedy přidávat fotografie, nahrávat řeč, hudbu, video). Není vhodná pro uživatele, kteří chtějí na iPadu používat především tabulku písmen a neobsahuje predikci slov.

Jako doplňky k UKT GoTalk TAB (nejsou zahrnuty v základní ceně) si můžete zvolit další ochranné rámy, držáky a stojany pro iPad a příslušenství pro alternativní ovládání iPadu.

BigGrips Lift
BigGrips Slim
GoNow Case
Úchyt pro iPad + Magic Arm
Úchyt pro iPad + Latitude Arm
AMAneo BTI
jPad
iSwitch

 

Doporučené produkty