Je nám líto, že nastala některá z okolností, která vás nutí produkty zakoupené v našem e-shopu vracet. Jsme tu pro vás a chceme, aby byl případ co nejrychleji vyřešen k oboustranné spokojenosti. Detailní popis všech náležitostí naleznete v našich obchodních podmínkách.

Prvním krokem k vrácení zboží je zaslání reklamačního mailu na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., ve kterém uveďte číslo vaší objednávky a faktury, dále stručně popište důvod vracení zboží. Poté vás budeme kontaktovat e-mailem a domluvíme další postup.

Pokud potřebujete s vracením zboží jakkoliv pomoci, kontaktujte nás na tel. čísle: +420 777 600 819. Ochotně a rádi vám pomůžeme.

Upozornění: V žádném případě, prosím, neposílejte zboží na dobírku! Zboží nebude převzato!


OBDRŽELI JSTE JINÝ PRODUKT NEŽ JSTE OBJEDNÁVALI NEBO BYL PRODUKT POŠKOZEN?

Pokud došlo k záměně dodaného produktu nebo byl produkt jakkoliv poškozen, vracený produkt nám můžete poslat na naše náklady. Případně vám vaše náklady uhradíme a nebo vykompenzujeme (například odpovídajícím snížením ceny u správného nebo nepoškozeného produktu).


ZAKOUPENÉ ZBOŽÍ NEVYHOVUJE A CHCETE HO VRÁTIT V ZÁKONNÉ 14DENNÍ LHŮTĚ?

Při nákupu přes internetový obchod máte dle § 1829 občanského zákoníku jako spotřebitel právo od smlouvy do 14 kalendářních dnů od převzetí zásilky bez udání důvodu odstoupit. Odstoupí-li spotřebitel od smlouvy, je povinen předat nebo zaslat zpět zboží ve lhůtě nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. V ideálním případě nám prosím posílejte zboží v původním obalu. Zboží nesmí být použité nebo poškozené. Podrobnější informace naleznete v obchodních podmínkách.

Pokud vám tedy zboží nevyhovuje a chcete ho vrátit, pošlete nám ho zpět. Vracené zboží dobře zabalte, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Peníze za zboží i zaslání objednávky pošleme na váš bankovní účet co nejdříve, nejpozději do 14 dnů od odstoupení od smlouvy.
Poštovné za vrácení balíku v tomto případě hradí zákazník, nikoliv prodejce, a to i v případě, že zákazník získal od prodejce doručení balíku na svou adresu zdarma.


Kontaktní údaje prodávajícího:

PETIT HW-SW, Ing. Jiří Menšík,
Jungmannova 1036/18, 779 00 Olomouc,
IČO: 1533421, DIČ: CZ6008181575

Upozornění: V žádném případě, prosím, neposílejte zboží na dobírku! Zboží nebude převzato!