Grid Surface Go (MS Windows)

Cena vč. DPH:32900,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
 

Univerzální komunikační tabulka Grid Surface Go je postavena na tabletu Surface Go a placené aplikaci Grid 3. V ceně je zahrnuto i velmi odolné ochranné pouzdro UAG a také instalace systému včetně více než dvaceti aplikací, které jsou zaměřené na alternativní komunikaci, nácvik prvních dotyků, rozvoj smyslové a rozumové výchovy, a ovládání tabletu zjednodušeným způsobem.

Grid 3 je aplikace pro AAK, která je kompletně v češtině. Software umožňuje lidem s postižením komunikovat, ovládat svůj počítač a zpřístupnit svou domácnost (s pomocí dalšího zařízení). Grid 3 lze používat s každým typem zařízení pro ovládání počítače (např. pohyb hlavou, očima, ústy, ovládání pomocí spínačů, dotyku, ukazovátka, myši, nebo joysticku). Grid 3 je kompletní softwarové řešení a obsahuje vlastnosti, které dosud nebyly dostupné. Grid 3 užívá nástroje pro lepší zpřístupnění emailu, telefonu a sociálních sítí či médií (např. Facebook, You Tube), uživatel může být v kontaktu s rodinou, přáteli a kolegy.

Jako doplňky k UKT Grid Surface Go (nejsou zahrnuty v základní ceně) si můžete zvolit  držáky a stojany pro Surface Go a velké množství příslušenství pro alternativní ovládání (např. zařízení pro pohyb hlavou, očima, ústy, ovládání pomocí spínačů, dotyku, ukazovátka, myši, nebo joysticku).

Doporučené produkty

Nebyl vybrán žádný obrázek
HandCubeKeys
18990,00 Kč
Nebyl vybrán žádný obrázek
Hrátky s čísly
696,00 Kč
B1
Brepta pro android
900,00 Kč

Aktuality

Snap Scene - aplikace pro podporu AAK
- aplikace pro iOS (iPad) a Windows
- slouží pro vytváření interaktivních scén
- k dispozici je i free verze pro 10 scén