snap01
snap02
snap03
snap04
snap05

Snap Surface Go (MS Windows)

Cena vč. DPH:29990,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
 

Univerzální komunikační tabulka Snap TAB je postavena na tabletu Surface GO 3 128GB a placené aplikaci Snap Core First. V ceně je zahrnut i ochranný rám se stojanem UAG a také instalace Windows včetně více než několika aplikací, které jsou zaměřené na alternativní komunikaci, nácvik prvních dotyků, rozvoj smyslové a rozumové výchovy a ovládání tabletu zjednodušeným způsobem.

Snap Core First je aplikace pro AAK, která je kompletně v češtině. Základní obrázkovou sadu tvoří velmi oblíbené obrázky PCS (Boardmaker) ale k dispozici jsou u další obrázkové sady včetně obrázků pro afatiky nebo fotografie. Aplikace umožňuje upravovat tabulky přímo v tabletu, vkládat své obrázky či fotografie atd. Obsahuje Super-Core, což je jádro, kde najdete základní slovní zásobu určenou pro děti začínající s AAK.

Jako doplňky k UKT Snap Surface Go (nejsou zahrnuty v základní ceně) si můžete zvolit  držáky a stojany pro Surface Go a velké množství příslušenství pro alternativní ovládání (např. zařízení pro pohyb hlavou, očima, ústy, ovládání pomocí spínačů, dotyku, ukazovátka, myši, nebo joysticku).

UPOZORNĚNÍ:
- Pro nainstalování potřebných aplikací budeme potřebovat vaše přístupové údaje k vašemu účtu Microsoft a heslo (které si pro tento účel jednorázově změníte). Pokud účet ještě nemáte, požádáme vás o souhlas s jeho bezplatným založením - účet pak budete mít samozřejmě k dispozici (potřebné údaje vám poskytneme). 
- Po provedení závazné objednávky nelze tablet s nainstalovanými placenými aplikacemi reklamovat z důvodu, že vám aplikace nevyhovují. Nemožnost reklamace vyplývá z licenčních ujednání a ochrany autorských práv, které jsou formulovány jednotlivými internetovými obchody s aplikacemi (GooglePlay, AppStore, MicrosoftStore). Reklamovat lze jen nefunkční aplikace / tablet.