Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek

In Print 3

Cena vč. DPH:6500,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Program pro tvorbu a tisk komunikačních tabulek za příznivou cenu
 

AKTUÁLNĚ:
Aktualizace Symwriter a InPrint s novými symboly ke koronavirové epidemii a některými opravami jsou ke stažení zde: https://www.widgit.com/cz/support/index.htm. 
POZOR- aktualizace je pro Symwriter 2. Pokud ještě používáte Symwriter verze 1 a nechcete zatím zdarma přejít na Symwriter verze 2, nestahujte si ani zkušební verzi InPrint, jinak by se Symwriter 1 odinstaloval.


InPrint 3 je program pro vytváření materiálů se symboly pro tisk, například knihy se symboly, kartičky, komunikační knihy, zážitkové deníky, pracovní listy a dokumenty.

Přidejte se do facebookové skupiny InPrint a Symwriter, ve které si uživatelé sdílí své zkušenosti a nápady a kde najdete aktuální informace o těchto programech.

Aplikace InPrint 3  je dodávána s více než 15 000 symboly Widgit, které byly vyvinuty pro podporu komunikace, přístupu k informacím a pro pomoc s výukou mnoha předmětů učebních osnov. K symbolům je přiřazeno přes 20 000 českých slov. Do programu se také snadno vkládají fotografie z vlastních zdrojů i z Internetu.
 
Své materiály můžete snadno a rychle vytvářet také z více než 140 šablon pro knihy, slovníčky, kartičky, hry, odměny a pro řadu dalších aktivit. K dispozici je také více než 4 000 obrázků Widgit Media.  

V programu lze kromě komunikačních tabulek (se symboly v rámečcích) vytvořit libovolné pomůcky, s volitelnou velikostí symbolů-obrázků, je možno jednoduše vkládat fotografie.Kromě toho je možné vytvářet různé pracovní listy, testovací a výukové materiály, dokonce celé knihy s podporou symbolů.

Zde máte k dispozici ukázkový soubor češtině "Pracovní listy - ZIMA", který si můžete otevřít v InPrintu. Několik stran pracovních listů si můžete také prohlédnout i vytisknout ve formátu PDF.:
Pracovní listy ZIMA: Otevřený soubor pro InPrint 3
Pracovní listy ZIMA: PDF
Grafika v souboru Zima1.PDF je chráněna autorskými právy: 

SymWriter nebo In Print? Pod tímto odkazem naleznete srovnání obou aplikací.

Důležitá informace: Pokud kupujete In Print 3 a máte nainstalovaný Symwriter 1, je třeba Symwriter zdarma upgradovat na novou verzi 2, jinak po instalaci In Print přestane Symwriter fungovat. Stáhněte si novou verzi Symwriteru a nainstalujte ji. O materiály, které jste si v programu vytvořili, tím nepřijdete (může se ale výjimečně stát, že v nich budou drobné odchylky v symbolizaci).

Ceník In Print 3

Typ licence cena s DPH
In Print licence pro 1 PC 6 500
In Print pro 1 PC - rodina 5 490
In Print licence pro 5 PC 16 600
In Print licence pro 10 PC  22 990
In Print licence pro 15 PC 26 290
In Print licence pro 20 PC 29 600

Licence je elektronická- vše se vyřídí emailem, není tedy účtováno poštovné.

Licence jsou určeny pouze pro instalace softwaru na určený počet počítačů na jednom geografickém místě. Geografické místo je pro této účel klasifikováno jako budovy, které jsou součástí stejné organizace a jsu od sebe vzdáleny do 5 km. Licence jsou k dispozici pro instalaci na jednotlivé počítače nebo na více počítačů (5, 10,15 atd.) na jednom místě. Počet licencí lze kdykoli navýšit, obvykle o rozdíl v ceně mezi novou licencí a aktuálně drženou licencí. Jedinou výjimkou z omezení jednoho místa je použití licence na osobním domácím počítači učitele nebo jiného pracovníka, pokud má organizace k dispozici dostatek zakoupených licencí pro daný produkt (a chce tedy nějakou z nich pro domácí užívání uvolnit). Pokud škola žádnou volnou licenci nemá, pro umožnění domácího použití je třeba zakoupit další licence. Používání softwaru na domácím PC je pak možné pouze pro přípravu materiálů na místo výkonu práce. Instalace na domácí počítač je legální pouze v době, kdy je osoba zaměstnána v dané organizaci.

Organizace, které by potřebovaly instalovat na více místech: kontaktujte nás - navrhneme vám speciální slevu.
Zkušební verzi  programu (funguje 21 dní)  lze stáhnout na https://www.widgit.com/cz/support/inprint3/trial.htm
Nejnovější verzi programu si stáhnete na https://download.widgit.com/inprint3/?lang=cz

Manuál k programu In Print 3 je součástí každého nainstalovaného programu i zkušební verze (na úvodní obrazovce). Manuál má interaktivní podobu, lze v něm tedy snadno vyhledat téma, které potřebujete, a získat rychlý návod k vytváření vlastních materiálů či k úpravám již připravených materiálů.