0136 look scenes 1
0136 look scenes 2
0136 look scenes 3
0136 look scenes 4
0136 look scenes 5

Look to Learn Scenes and Sounds

Cena vč. DPH:7200,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
 

Doplněk k programu Look to learn, - pro použití je nutno zakoupit program Look to learn.

Tento software, který je k dispozici jako rozšiřující balíček pro program Look to Learn, se zaměřuje na interaktivní scény, hudbu a zvuk a na nácvik ovládání PC zrakem. Obsahuje 26 aktivit určených pro děti i dospělé. Stejně jako u aplikace Look to Learn byly všechny úkoly vytvořeny speciálně tak, aby zábavnou formou učily techniku ovládání počítače očima. Pro tento případ musí být k počítači připojeno zařízení, které umožňuje ovládání počítače očima (např. My Tobii, Irisbond..). I bez tohoto zařízení lze ale pracovat se softwarem normálně myší nebo dotykovou obrazovkou a užít si zábavné úkoly. Program obsahuje interaktivní vizuální scény, které jsou plné poutavých interakcí. Každá scéna má spoustu cílů, které pomáhají uživatelům pracovat na celé obrazovce, a také funguje jako skvělý nástroj pro kognitivní hodnocení.

Zvuky a hudba
Poslouchejte a pracujte s různými hudebními a zvukovými aktivitami, od tlučení na bubny až po brnkání na kytaru. Pro každou úroveň schopností dítěte najdete nějakou aktivitu.

Nácvik oční navigace
Obsahuje unikátní úkoly, které pomáhají zlepšit přesnost zacílení očí, učí a zlepšují cílení, klikání a prozkoumávání obrazovky.

Při vývoji aktivit autoři spolupracovali s 1000 dětmi po celé Velké Británii a jsou navrženy tak, aby byly motivující, vzdělávací a zábavné. Software obsahuje i analytický nástroj, který vytvoří tepelnou mapu, jež ukazuje, kde se uživatel během aktivity díval. Tepelné mapy lze ukládat, tisknout a použít k měření pokroku a zaznamenávání úspěchů.
Software je v češtině, zkušební verzi lze stáhnout zde:
https://thinksmartbox.com/our-software-2/
Po zakoupení získá uživatel licenční kód, kterým aktivuje zkušební verzi staženou z webu