V prosinci jsme se účastnili

♦ 10.12.2019 proběhla v  Praze tiskovka k výroční 20. konferenci INSPO, která se uskuteční 28. března 2020, kde pravidelně představujeme pomůcky a programy pro lidi s postižením. Na tiskovce zaznělo několik podnětných vystoupení a jsme rádi, že jsme mohli předvést i my, jak za 20 let pokročilo ovládání ICT lidmi s postižením.
PETIT bude tentokrát mít prezentaci v hlavním programu konference INSPO. Určitě se máme na co těšit!  Podrobnější informace najdete v tiskové zprávě ČTK a taky v Blesku ve fotogalerii i podrobném článku o naší prezentaci.

♦ Začátkem prosince se v Táboře uskutečnila celostátní Konference Augmentativní a alternativní komunikace
Za její bezvadné uspořádání je třeba poděkovat SPC pro děti s vadami řeči, Asociaci poskytovatelů sociálních služeb v ČR, a Centrem Kaňka Tábor. Kromě spousty zajímavých přednášek a seminářů jsme zažili mnoho neformálních besed a rozhovorů, domluvili jsme spolupráci s dalšími organizacemi a zažili podnětnou exkurzi v Centru Kaňka.

♦ Konference „Komunikace je cesta k porozumění“ byla zaměřená na AAK pořádal ji Moravskoslezský kraj v rámci projektu zaměřeném na podporu neformální péče s názvem „Podporujeme hrdinství, které není vidět II“
Na konferenci zaznělo mnoho zajímavých přednášek a zažili jsme spoustu krásných setkání i velký zájem o produkty, které nabízíme.