Zúčastníme se:

♦ Moravskoslezský kraj chystá v rámci projektu zaměřeném na podporu neformální péče s názvem „Podporujeme hrdinství, které není vidět II“ konferenci „Komunikace je cesta k porozumění“ zaměřenou na Alternativní a augmentativní komunikaci. Tato konference se uskuteční v prostorách DK AKORD v Ostravě-Zábřehu dne 28. 11. 2019 od 9 do 15:30 hodin.
PETIT HW-SW ZDE BUDE VYSTAVOVAT POMŮCKY A SOFTWARE PRO AAK A BUDEME TU MÍT TAKÉ WORKSHOP.
Registrovat se můžete zde.

Konference Augmentativní a alternativní komunikace Tábor. 3. – 4. 12. 2019 Vás zveme na dvoudenní odbornou konferenci do Tábora určenou pro: učitele speciálních škol, učitele mateřských škol, učitele 1. i 2. stupně základních škol (především integrujících žáka – uživatele AAK), asistenty pedagoga, speciální pedagogy, psychologyýchovné poradce, vychovatele školských zařízení, sociální pracovníky, pracovníky v sociálních službách.
NA TÉTO KONFERENCI BUDEME TAKÉ VYSTAVOVAT NAŠE PRODUKTY A SPOLEČNĚ S MGR. JANOU ŠAROUNOVOU BUDEME MÍT V RÁMCI HLAVNÍHO PROGRAMU PŘEDNÁŠKU NA TÉMA POMŮCKY A SOFTWARE PRO AAK.
Místo konání: Centrum univerzita Tábor, Vančurova 2904, 390 01 Tábor
Cena:1190 Kč
Cena galavečera: od 590 Kč
Slevy: Studenti denního studia mají vstup za 490 Kč. Sleva bude uplatněna po zaslání potvrzení o studiu na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Rodinný příslušník uživatele AAK 300 Kč
Program konference zde.
Registrovat se můžete zde.