snap013
snap027
snap036
snap045
snap053

Snap TAB (Apple iOS)

Cena vč. DPH:15990,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
 

Univerzální komunikační tabulka Snap TAB je postavena na tabletu iPad (2021/64 GB) a placené aplikaci Snap Core First. V ceně je instalace iOS včetně více než padesáti aplikací, které jsou zaměřené na alternativní komunikaci, nácvik prvních dotyků, rozvoj smyslové a rozumové výchovy, malování a ovládání tabletu zjednodušeným způsobem.
Doporučujeme tablet doplnit mřížkou, která váš tablet zcela promění v univerzální komunikační tabulku (UKT).
V ceně zahrnut i ochranný rám se stojanem BigGrips Lift a jedna mřížka pro vámi vybraný rozměr tabulky.

Poznámka: cena se může změnit na základě aktuálně obvyklé ceny iPadu na našem trhu.

Snap Core First je aplikace pro AAK, která je kompletně v češtině. Základní obrázkovou sadu tvoří velmi oblíbené obrázky PCS (Boardmaker) ale k dispozici jsou u další obrázkové sady včetně obrázků pro afatiky nebo fotografie. Aplikace umožňuje upravovat tabulky přímo v iPadu, vkládat své obrázky či fotografie atd. Obsahuje Super-Core, což je jádro, kde najdete základní slovní zásobu určenou pro děti začínající s AAK.

Jako doplňky k UKT Snap TAB (nejsou zahrnuty v základní ceně) si můžete zvolit další ochranné rámy, držáky a stojany pro iPad a příslušenství pro alternativní ovládání iPadu.
Úchyt pro iPad + Magic Arm
Úchyt pro iPad + Latitude Arm
AMAneo BTI
jPad
iSwitch

UPOZORNĚNÍ:
- Pro nainstalování potřebných aplikací budeme potřebovat vaše přístupové údaje k vašemu účtu na App Store  (AppleID) a heslo (které si pro tento účel jednorázově změníte). Pokud účet ještě nemáte, požádáme vás o souhlas s jeho bezplatným založením - účet pak budete mít samozřejmě k dispozici (potřebné údaje vám poskytneme). 
- Po provedení závazné objednávky nelze iPad s nainstalovanými placenými aplikacemi reklamovat z důvodu, že vám aplikace nevyhovují. Nemožnost reklamace vyplývá z licenčních ujednání a ochrany autorských práv, které jsou formulovány jednotlivými internetovými obchody s aplikacemi (GooglePlay, AppStore, MicrosoftStore). Reklamovat lze jen nefunkční aplikace / iPad.