Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek
Nebyl vybrán žádný obrázek

SKYLE iPad Pro Eye Tracker

Cena vč. DPH:98900,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Lze žádat o příspěvek od státu
 

Sestava pro ovládání iPadu očima v základní ceně obsahuje:
- SKYLE Eye Tracker - oční navigace pro Apple iOS (iPad Pro 3 Generace)
- Tablet iPad Pro 3.Generace - 12,9"
- Komunikační program SNAP a nebo jiná aplikace ceně do 2.000,-
- Instalace,  základní zaškolení
+ další desítky aplikací pro výuku a AAK

Představení SKYLE na videu najdete ZDE.

SKYLE Eye Tracker

Oční ovládání počítače je určeno lidem s velmi těžkým poškozením pohybového aparátu (ALS, roztroušená skleróza, DMO, poruchy autistického spektra, Rettův syndrom).
Skyle je první zařízení pro oční ovládání iPadu na světě. Je dalším řešením pro nezávislý přístup k ICT.
Nabízí ideální řešení pro lidi s postiženími jako je dětská mozková obrna, ALS, Rettův syndrom nebo poranění míchy. Hlavní částí zařízení Skyle je kryt, do kterého uživatel zasune svůj iPad Pro. Kryt je vybaven skenerem (kamerou) která sleduje oči uživatele a dokáže velmi přesně sledovat směr pohledu uživatele.Handicapovaní uživatelé mohou pracovat s počítačem zcela stejně jako kdokoli jiný – mohou pracovat v prostředí Windows, vyhledávat na internetu, komunikovat přes e-mail či sociální média (Facebook, Twitter, YouTube), hrát hry apod.
V App Store najdete speciální aplikaci Skyle (lze ji stáhnout jen pro iPad Pro), která poskytuje propojení mezi tabletem a krytem s integrovanou kamerou pro oční navigaci. Tento kryt je napájen přímo z baterie tabletu, takže nepotřebuje další zdroj energie. V případě potřeby může uživatel vedle systému sledování očí využívat i další polohovací zařízení (například myš). Ke krytu lze také připojit externí spínač, který umožní uživatelům simulovat operace kliknutí, poklepání nebo přetažení, které se standardně provádějí dotykem na displej. Lze také využít systém Dwell Click (automatické klikání), a nebo funkcí asistovaného přístupu (Assistive Touch Accessibility) dostupných v Nastavení iOS.

Tablet  iPad Pro 3.Generace - 12,9"

Značkový Apple tablet - displej 12,9 " 2732 x 2048 Retina, Apple A12X, RAM 4 GB, interní paměť 64 GB, Wi-Fi, Bluetooth, webkamera 12 Mpx + 7 Mpx, výdrž baterie až 10 h, hmotnost 631g, USB-C, iOS 12

Snap Core First Software pro AAK
Elektronická komunikační tabulka s PCS obrázky s hlasovým výstupem kompletně v češtině. Tabulku lze ovládat pohyby očí. Lze měnit počet zobrazených buněk, vkládat nové buňky atp.
Jako alternativu nabízíme variantu s libovolnou aplikací (aplikacemi) dle vlastního výběru v ceně do 2.000,- KČ

Mimo základní cenu lze Tablet SKYLE iPad Pro Eye Tracker doplnit jakoukoliv aplikací nebo držákem dle vašich požadavků.

Lze žádat o příspěvek od státu