0200 grid pro 24
0200 grid pro

Grid Surface Pro (MS Windows)

Cena vč. DPH:47900,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
 

Univerzální komunikační tabulka Grid Surface Pro je postavena na tabletu Surface Pro a placené aplikaci Grid 3. V ceně je zahrnuto i velmi odolné ochranné pouzdro UAG a také instalace systému včetně více než dvaceti aplikací, které jsou zaměřené na alternativní komunikaci, nácvik prvních dotyků, rozvoj smyslové a rozumové výchovy, a ovládání tabletu zjednodušeným způsobem.

Grid 3 je aplikace pro AAK, která je kompletně v češtině. Software umožňuje lidem s postižením komunikovat, ovládat svůj počítač a zpřístupnit svou domácnost (s pomocí dalšího zařízení). Grid 3 lze používat s každým typem zařízení pro ovládání počítače (např. pohyb hlavou, očima, ústy, ovládání pomocí spínačů, dotyku, ukazovátka, myši, nebo joysticku). Grid 3 je kompletní softwarové řešení a obsahuje vlastnosti, které dosud nebyly dostupné. Grid 3 užívá nástroje pro lepší zpřístupnění emailu, telefonu a sociálních sítí či médií (např. Facebook, You Tube), uživatel může být v kontaktu s rodinou, přáteli a kolegy.


Jako doplňky k UKT Grid Surface Pro (nejsou zahrnuty v základní ceně) si můžete zvolit  držáky a stojany pro Surface Pro a velké množství příslušenství pro alternativní ovládání (např. zařízení pro pohyb hlavou, očima, ústy, ovládání pomocí spínačů, dotyku, ukazovátka, myši, nebo joysticku).

Novinky

0076 bigtrack 2
BigTrack - wireless
3990,00 Kč
Nebyl vybrán žádný obrázek
Hrátky s čísly
696,00 Kč
Nebyl vybrán žádný obrázek
QuickTalker - Sada
13600,00 Kč

Doporučené produkty

Nebyl vybrán žádný obrázek
HandCubeKeys
18990,00 Kč
Nebyl vybrán žádný obrázek
Hrátky s čísly
696,00 Kč
B1
Brepta pro android
900,00 Kč

Aktuality

Snap Scene - aplikace pro podporu AAK
- aplikace pro iOS (iPad) a Windows
- slouží pro vytváření interaktivních scén
- k dispozici je i free verze pro 10 scén