Psaní (1PC)

Cena vč. DPH:690,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
 
Varianty produktu
Vyberte z rozbalovacího menu jednu z licencí: 1PC - pro instituci, multilicence - pro neomezený počet PC, rodina - pro domácí použití

Demoverzi tohoto programu si můžete stáhnout zde.

Program je evaluován u MŠMT ČR.

Program PSANÍ je určen k procvičování analýzy a syntézy při čtení a psaní. Nabízíme jej za 500,- Kč.
Pomocí programu lze procvičovat správné řazení písmen či slabik do slova či věty, případně i skládání slov do vět. Klient má na výběr vždy všechny prvky (písmena, slabiky a slova), ze kterých se má daný celek složit. Jednotlivé prvky jsou na při řešení úkolu pomíchány - klient výběrem procvičuje jejich správné zařazení. Pracovat může s předlohou, nebo i bez ní. S programem mohou klienti pracovat i samostatně, neboť jeho princip i ovládání je zcela jednoduché a intuitivní. Základní ovládání je možné pomocí jediné klávesy, a je tedy přístupný i osobám s těžkým tělesným postižením.
Program byl původně určen pro klienty s afázií, kteří mají obtíže se čtením a psaním. Používat ho však mohou i děti, které mají problémy při čtení a psaní, hodí se pro klienty s DMO, vývojovou dysfázií, dyslexií, dysgrafií i lehčím mentálním postižením.

Součástí programu je připraveno k procvičování 811 slov a 224 vět se zvukovým doprovodem. Při používání programu však nejste omezeni tímto souborem slov a vět - můžete si sami vytvářet nová slova a věty, která si můžete i sami namluvit.

Program jsme vytvořili pro Centrum augmentativní a alternativní komunikace se sídlem v Praze, které se rovněž podílelo na prvotní analýze a odborném dohledu.