diag1
diag2

DiagView

Cena vč. DPH:9000,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
DiagView je počítačový program navržený jako diagnostický doplněk oční navigace Tobii PCEye. Program umí na druhém počítači v síti (stolní PC, notebook, tablet, smartphone) zobrazit a v reálném čase sledovat místo, kam se testovaný klient dívá, jak dlouho se na určité místo dívá a zaznamenat trasu pohybu očí po obrazovce. Umožní také zjistit, jak dlouho a jakým objektům testovaný klient věnuje pozornost.
 

DiagView je počítačový program navržený jako diagnostický doplněk oční navigace Tobii PCEye Plus / Tobii PCEye Mini / Tobii PCEye 5. Program umí na druhém počítači v síti (stolní PC, notebook, tablet, smartphone) zobrazit a v reálném čase sledovat místo, kam se testovaný klient dívá, jak dlouho se na určité místo dívá a zaznamenat trasu pohybu očí po obrazovce. Umožní také zjistit, jak dlouho a jakým objektům testovaný klient věnuje pozornost.
Podstatnou vlastností programu DiagView je to, že diagnostika se provádí na jiném zařízení (počítači), než který používá testovaný klient. Diagnostika ho neruší a neovlivňuje jeho chování, přitom asistent nebo odborný pracovník může přesně sledovat a zaznamenávat chování klienta.
DiagView je potřebnou aplikací pro asistenty klientů pracujících s očním ovládáním Tobii PCEye, pro jejich rodinné příslušníky a pro odborné pracovníky ve speciálních pedagogických centrech, pro speciální pedagogy a sociální pracovníky.

Licence programu pro instituci je pro 3 PC. Cena pro rodinu je o 1/3 nižší (6.000,-).