IMG_1632
IMG_1630
IMG_1631

Jazz Joystick

Cena vč. DPH:7990,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Lze žádat o příspěvek od státu s podmínkou
 

Joystick JAZZ je kompaktní stolní joystick, který je speciálně navržen tak, aby uživatelé, kteří nemají dobrou jemnou motoriku, snadno ovládali kurzor myši a také skenování, které se standardně řeší pomocí spínačů. Funguje pod Windows, iOS i Android.
Je navržen tak, aby reagoval na nepřesné pohyby a přitom dosahoval přesného pohybu a umístění kurzoru myši i přesného skenování.
Toho je jedinečně dosaženo pomocí renomovaného analogového joysticku Pretorian, který vyžaduje velmi nízkou provozní sílu (0,5 N).
Joystick je vhodný jak pro ovládání kurzoru (režim myši), tak pro ovládání pomocí skenování - tento způsob ovládání lze použít pouze v aplikacích pro AAK (alternativní a augmentativní komunikaci) - například Grid a nebo Snap Core First. Tyto dvě možnosti umožňují uživateli plynule přepínat mezi ovládáním kurzoru myši a ovládáním pomocí skenování.

Tento joystick má také nízký profil, který poskytuje přirozenou opěrku ruky pro pohodlné ovládání, a bude pracovat s počítači, tablety a telefony. Je kompatibilní s USB všech typů a není nutné do počítače načítat žádné ovladače.
K dispozici jsou čtyři nastavení rychlosti a prostřední tlačítko poskytuje uživateli přímý přístup k funkci „přetahování“ (Drag and Drop), bez nutnosti držet levé tlačítko myši. Integrovaná tlačítka lze doplnit externími přepínači pomocí dvou 3,5 mm zásuvek. Levá zásuvka replikuje jakoukoli funkci nastavenou na levé tlačítko a pravou zásuvku lze použít k rychlému přepínání mezi režimy myši a přepínání skenování.

Funkce
Unikátní možnost přepínání mezi ovládáním kurzoru myši a skenováním.
Snadno přepínatelné mezi režimy myši a přepínání skenování (buď uživatelem, nebo během nastavování).
Čtyři nastavení rychlosti kurzoru (se zvukovou výstrahou).
Možnost nastavení automatického dvojitého kliknutí.
Možnost ovládání i levou rukou.
Zvukový signál může být vypnut, pokud není vyžadován
Nízký profil poskytující přirozenou opěrku rukou pro pohodlné ovládání.
Tlačítka: levý / pravý klik a funkce přetahování.
Zásuvka pro ovládání levého tlačítka.
Snadná instalace typu „plug and play“ nevyžaduje žádné ovladače.
Robustní konstrukce a ergonomický design.
Lehký tlak pro pohyb joysticku (0,5 Newtonů).
Funguje pod Windows, iOS i Android.

K dispozici jsou tři ovládací prvky: tyčinka, T páka a měkká koule s velkým průměrem pro uživatele, kteří mají omezenou motoriku. Také umožňuje pohyb například bradou, zápěstí nebo předloktím.
Rozměry: 180 x 102 x 112 mm
Výška opěrky ruky - přibližně 35 mm.

Lze žádat o příspěvek od státu s podmínkou příjmu nižšího než osminásobek životního minima