BLJ1
BLJ5
BLJ4
BLJ3
BLJ2

BlueLine Joystick

Cena vč. DPH:9890,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Lze žádat o příspěvek od státu s podmínkou
 

Díky připojení přes rozhraní Bluetooth lze jej doporučit pro zařízení se systémy iOS a Android, nebo pro jakékoli zařízení s podporou myši Bluetooth.

Funkce:
• Bezdrátové připojení Bluetooth přímo k počítači nebo tabletu.  Ideální pro iOS Assistive Touch a Android.
• Vestavěná lithiová dobíjecí baterie.  Obvykle poskytuje 15 hodin nepřetržitého používání. Lze dobíjet přes přes jakoukoli zásuvku USB.
• Kdyžse nepoužívá, automaticky se uspí, aby se tak šetřila baterie.
• Čtyři nastavení rychlosti kurzoru.
• Obsahuje tři zapuštěná tlačítka a dvě zásuvky pro externí spínače které lze naprogramovat na tyto funkce:
            o Levé, střední a pravé kliknutí
            o Drag and Drop, Dvojklik
            o Listování vpřes i vzad
• NastavitelnéFunkce kliknutí
• Součástí jsou různé úchyty
• Robustní konstrukce
• Ovládání lekým dotykem

BlueLine je kompaktní Joysticková myš, umožňující přímé bezdrátové připojení k jakémukoli počítači nebo tabletu, který má zabudované rozhraní Bluetooth.  Je ideální pro připojení k iPadu nebo iPhonu pomocí iOS / iPadOS Assistive Touch a poskytuje přesný pohyb kurzoru bez potřeby jemných motorických dovedností.  Také umožňuje snadné připojení k zařízením Android nebo k jakémukoli zařízení, které podporuje myš Bluetooth.
BlueLine lze také použít na počítačích, které nemají zabudovaný Bluetooth, a to přes USB Bluetooth dongle, které jsou levně dostupné u většiny prodejců hardwaru.

BlueLine obsahuje tři zapuštěná tlačítka a dvě zásuvky pro externí spínače, které lze individuálně konfigurovat podle přesných potřeb uživatele, což umožňuje použít až pět individuálních nastavení současně.  Jednotka také podporuje čtyři nastavení rychlosti kurzoru, která může uživatel změnit.  Mezi další možnosti tlačítka patří přechod doleva a doprava, které je ideální pro otáčení stránky při četbě e-knih.
Všechny programovatelné funkce jsou uloženy v energeticky nezávislé paměti a jsou automaticky vyvolávány vždy, když je jednotka používána, bez ohledu na zařízení, na kterém je používána.  To umožňuje, aby byl joystick nakonfigurován pro konkrétního uživatele bez nutnosti přístupu k jeho zařízení.
Joystick  má vestavěnou dobíjecí lithiovou baterii, která obvykle poskytuje 15 hodin nepřetržitého používání. Jednotka je dodávána s nabíjecím kabelem, který funguje přes jakoukoli zásuvku USB a lze ji během nabíjení nadále používat.
Jednotka přejde automaticky do režimu spánku po určité době nečinnosti a může být naprogramována tak, aby se probudila stisknutím tlačítka, nebo pohybem joysticku. Blueline lze také vypnout ručně, aby se zabránilo neúmyslnému probuzení, například během přepravy.
Důležité je, že Blueline na rozdíl od některých jiných vstupních zařízení Bluetooth nebrání tomu, aby se klávesnice na obrazovce objevovala v případě potřeby v systému iOS.

Tip: Funkce Swipe Left a Swipe Right jsou skvělé pro otáčení stránek v aplikacích pro čtení knih, jako jsou iBooks a Kindle.

BlueLine Joystick vhodný pro široké spektrum uživatelů počítačů a těch, kteří nevyžadují všechny funkce pokročilejší joystickové myši: n-Abler. Tento joystick vyžaduje pouze lehký dotek, který spolu s vhodně umístěnými tlačítky usnadňuje navigaci a přesné cílení objektů na obrazovce počítače. 

K dispozici jsou tři ovládací prvky: tyčinka, T páka a velká měkká koule. 
Rozměry: 180 x 102 x 112 mm

Lze žádat o příspěvek od státu s podmínkou příjmu nižšího než osminásobek životního minima