0116 pceye plus 2
0116 pceye plus 1
0116 pceye plus 4
0116 pceye plus 3

Tobii PCEye Plus

Cena vč. DPH:59500,00 Kč
Sleva
Cena / kg:
Lze žádat o příspěvek od státu
 
Varianta produktu Tooltip
Vyberte z rozbalovacího menu jednu z navrhnutých variant.

Oční ovládání počítače je určeno lidem s velmi těžkým poškozením pohybového aparátu (ALS, roztroušená skleróza, DMO, poruchy autistického spektra, Rettův syndrom).
Oční ovládání PCEye Plus má tyto základní charakteristiky: přesné oční ovládání počítače, vysoká rychlost snímání (60Hz), přenosné zařízení s magnetickým uchycením na monitor, určeno pro velikosti obrazovky do 27".
Handicapovaní uživatelé mohou pracovat s počítačem zcela stejně jako kdokoli jiný – mohou pracovat v prostředí Windows, vyhledávat na internetu, komunikovat přes e-mail či sociální média (Facebook, Twitter, YouTube), hrát hry apod. Ti uživatelé, kteří nejsou v práci s počítačem zdatní, mohou využít možnost zjednodušeného ovládání počítače.

Varianty:
PCEye Plus Access - pro dospělé s ovládáním Windows:
senzor PCEye Plus, plné ovládání počítače (Windows Control), možnost ovládání TV (IR ovladač), vstup pro ovládání spínačem.

PCEye Plus - pro děti:
senzor PCEye Plus, ovládání kurzoru myši (Gaze Point), Výukové aktivity (Look to Learn a Look To Learn Scenes and Sounds v celkové ceně 24.176,- KČ), Vstup pro ovládání spínačem.

Rozměry: 322 × 22 × 18 mm
Hmotnost: 280 g.

Lze žádat o příspěvek od státu